ARGIPEEL
Zabieg dedykowany dla skór bardzo wrażliwych. Uzyskujemy efekty rozświetlenia i odświeżenia. Wykazuje duże właściwości antyoksydacyjne.Bezpośrednio po zabiegu skóra jest wyraźnie napięta, gładka i rozświetlona, nawilżona.
Przejściowo może pojawić się słabo nasilony rumień. Jest zabiegiem powierzchownym, brak złuszczanie naskórka.Zabieg należy powtarzać co 7-14 dni niezależnie od pory roku.

AZELAC PEEL
Zabieg ukierunkowany na zwalczanie rozszerzonych naczyń na twarzy. Redukuje stany zapalne, rumień i trądzik różowaty.Bezpośrednio po zabiegu skóra jest wyraźnie wygładzona, rozjaśniona. Początkowo może pojawić się słabo nasilony rumień, który ustępuje w ciągu kilku minut po zabiegu.Brak złuszczenia. Zabieg należy powtarzać co 7 – 14 dni niezależnie od pory roku.

FERULAC PEEL
Zabieg anti-aging.Zmniejsza zmarszczki mimiczne, usuwa przebarwienia posłoneczne i hormonalne. Intensywnie napina skórę twarzy, szyi i dekoltu.Bezpośrednio po zabiegu na skórze może wystąpić delikatny rumień i uczucie ciepła.
Złuszczanie: średnio nasilone, łupieżowe lub płatowe.Zabiegi powtarzamy z częstotliwością, co 14-28 dni.

FERULAC CLASSIC + VITAMINA C
zabieg antyoksydacyjny. Efekty to odświeżenie, rozświetlenie i ujędrnienie.Przeznaczony dla każdego typu skóry. Zabieg bankietowy.Bezpośrednio po zabiegu skóra jest wyraźnie rozświetlona i nawilżona, z mocno poprawioną elastycznością.
Można od razu po zabiegu wykonać makijaż. Brak złuszczania. Zabiegi można powtarzać co 7- 14 dni, bez ograniczeń co do pory roku.

FERULAC PEEL
Zabieg przeciwzmarszczkowy dla skóry wokół oczu. Redukuje zmarszczki i opadające powieki. Odnawia i regeneruje delikatną skórę okolic oczu. Bezpośrednio po zabiegu występuje efekt lekkiego napięcia skóry oraz rozjaśnienia wokół oczu.Występuje złuszczanie płatkowe.

MANDELAC PEEL
Zabieg rozświetlający, nawilżający i normalizujący dla skóry mieszanej i tłustej. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest wyraźnie wygładzona i rozświetlona, a zmarszczki mniej widoczne. Zabieg można powtarzać co 7 – 14 dni, niezależnie od pory roku. Brak złuszczania.

NOMELAN DESPIGMENTANTE
Zabieg usuwający melasmy i trudne przebarwienia.Zabiegi można powtarzać co 28 dni, 4 zabiegi w serii z przerwą ok. 3 miesięcy między seriami. Bezpośrednim efektem widocznym od razu po zabiegu jest silne napięcie skóry, podrażnienie skóry, któremu towarzyszy rumień oraz uczucie ciepła, objawy te ustępują zazwyczaj do godziny po zabiegu.
W okresie 1-2 dób po zabiegu następuje silne napięcie skóry aż do momentu rozpoczęcia złuszczania.
Złuszczanie – intensywne, które trwa ok. 5- 8 dni i zazwyczaj jest średnio lub wielkopłatowe. W okresie
złuszczania może wystąpić wrażenie pogłębienia przebarwień. Pełny okres redukcji przebarwienia
rozłożony jest na pełny okres regeneracji skóry, połączonej ze stosowaniem zestawu pozabiegowego.

NOMELAN FORTE
zabieg remodelujący skórę, zmniejsza blizny potrądzikowe, głębokie zmarszczki. Bezpośrednim efektem widocznym od razu po zabiegu jest silne napięcie skóry, podrażnienie, któremu towarzyszy rumień. Objawy te ustępują do godziny po zabiegu. W okresie 1-2 dób po zabiegu następuje silne napięcie skóry aż do momentu rozpoczęcia złuszczania. Złuszczanie – intensywne, które trwa ok. 5- 8 dni i zazwyczaj jest średnio lub wielkopłatowe. W okresie złuszczania może wystąpić znaczne podrażnienie skóry, któremu towarzyszy świąd, nadwrażliwość na dotyk, pieczenie, mrowienie, zaczerwienie skóry. W celu złagodzenia objawów zalecamy stosowanie zestawu gojącego Nomelan. Efektem zabiegu jest wyraźne odmłodzenie skóry, spłycenie zmarszczek, wyrównanie struktury skóry – spłycenie blizn, wyrównanie kolorytu. Skóra jest napięta, ujędrniona, bardziej elastyczna. Zabiegi można powtarzać, co 28 dni, 4 zabiegi w serii z przerwą ok. 3 miesięcy między seriami.

PYRUVIC PEEL+ LACTIPEEL
Zabieg intensywnie nawilżający. Przeznaczony dla skóry odwodnionej z oznakami starzenia i wiotkich. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest wyraźnie napięta i nawilżona. Nie występuje złuszczanie.Zabieg można powtarzać co 7 – 14 dni, niezależnie od pory roku.

PYRUVIC PEEL+ SPA PEELL
Zabieg przywracający jędrność skórze.Dedykowany dla skóra z oznakami starzenia, zmarszczkami i wiotkością.Bezpośrednio po zabiegu skóra jest wyraźnie napięta, wygładzona i nawilżona. Nie występuje złuszczanie. Zabieg można powtarzać co 7 – 14 dni, niezależnie od pory roku.

RETISES CT YELLOW PEEL
Zabieg ukierunkowany na redukcję zmarszczek i objawów starzenia się skóry. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić delikatny rumień i uczucie ciepła.Występuje średnio nasilone, łupieżowe lub płatowe złuszczanie skóry. Zabiegi powtarzamy z częstotliwością, co 14-28 dni.

RETISES CT YELLOW PEEL
Zabieg o działaniu odmładzającym.Intensywny remodeling owalu twarzy i wyrównanie struktury skóry. Polecany dla skór problematycznych. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić delikatny rumień i uczucie ciepła. Występuje średnio nasilone, łupieżowe lub płatowe złuszczanie skóry. Zabiegi powtarzamy z częstotliwością co 14-28 dni.

SALIPEEL LIC Nano Technologia
Zabieg dedykowany dla skór z trądzikiem zapalnym,trądzikiem aktywnym, trądzikiem z cystami. Reguluje wydzielanie sebum, niweluje blizny trądzikowe. Bezpośrednio po zabiegu na skórze może utrzymywać się rumień oraz ciepło. Występuje złuszczanie płatkowe. Zabiegi można powtarzać co 21-28 dni, bez ograniczeń co do pory roku.

SPA PEELclassic
Zabieg oczyszczający. Dedykowany dla skór zanieczyszczonych z łojotokiem.Usuwa zaskórniki, drobne blizny trądzikowe. Bezpośrednio po zabiegu na skórze może utrzymywać się rumień oraz uczucie ciepła. Występuje złuszczanie łupieżowe. Zabiegi można powtarzać co 14-21 dni, bez ograniczeń co do pory roku.

Zabieg mikronakłuwania skóry w celu wywołania stanu zapalnego dla stymulacji czynników wzrostu i pobudzenia aktywności fibroblastów. Powstałe mikrokanaliki wspierają absorbcję składników odżywczych nakładanych na skórę. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona. Efekty po zabiegach to nawilżona, jędrna i napięta skóra. Zmarszczki ulegają spłyceniu. Częstotliwość zabiegu co 10-14 dni niezależnie od pory roku.

Fala radiowa to zabieg o działaniu silnie liftingującym. Zwiększa gęstość i odporność skóry, a w rezultacie niweluje efekty starzenia.

Działanie fal radiowych polega na dostarczeniu ciepła skórze. Pod wpływem temperatury poprawia się ukrwienie skóry poprzez dotlenienie i odżywienie komórek.Energia wpływa na pobudzenie produkcji fibroblastów i regeneracji włókien kolagenowych. Efektem jest odbudowa nowego kolagenu oraz poprawa jakości skóry i ujędrnienie zwiotczeń twarzy i ciała. Radio Frequency działa też rewelacyjnie na odprężenie mięśni i łagodzenie bólu, pobudza układ limfatyczny i mikrocyrkulację krwi, zwiększa metabolizm w tkankach, redukuje wolne rodniki.

Trzecia generacja urządzeń RF (TRIPOLAR) w systemie trzech elektrod pozwala na zwiększenie skuteczności i bezpieczeństwa zabiegu. Uzyskana skumulowana cyklicznie wiązka fal daje widoczne rezultaty już po pierwszym zabiegu. Zabieg idealny do zastosowania na skórę twarzy,szyi i dekoltu.

Druga generacja fali radiowej (BIPOLAR) pracuje w systemie dwóch elektrod nie przechodząc przez ciało ograniczając się tylko do pola zabiegu. Zabieg idealny do zastosowania na okolice oczu. Efekty to spłycenie zmarszczek, napięcie i dotlenienie skóry, zmniejszenie cieni wokół oczu oraz poprawa cyrkulacji krwi i limfy dzięki czemu zmniejsza się opuchlizna.

Przeciwwskazania do zabiegu:
– choroby nowotworowe,
– rozrusznik serca,
– implanty – wszelkiego typu metalowe implanty w ciele,
– ciąża,
– tendencja do krwawienia,
– wewnętrzne procesy krwotoczne w ostrej fazie,
– zaburzenia czucia bólu i odczuwania ciepła,
– nadciśnienie,
– przerwanie ciągłości skóry,
– złote nici,
– wypełniacze w miejscu zabiegu,
– gorączka.

Zabieg oczyszczania mechanicznego bez użycia wapozonu.
Zabieg niezwykle odprężający i relaksujący na twarz, szyję i kark z dekoltem. Dzięki swym kojącym właściwością wpływa na stan naszego umysłu i ciała wprowadzając pełną harmonię. Efekty zabiegu to silnie nawilżona, napięta i dotleniona skóra.
peeling medyczny Łódź, odchudzanie Łódź, mezoterapia Łódź, masaże Łódź