Elektrostymulacja ciała w saunie

Jest to bardzo skuteczny zabieg terapeutyczny mający na celu cykliczne pobudzanie mięśni do skurczu nie powodując przyrostu masy mięśniowej, a tylko jej wysmuklenie. W trakcie takiej pracy dochodzi do spalania tkanki tłuszczowej, napięcia mięśni i ujędrnienia skóry. Zabieg może być wykonywany w elektrosaunie, która będzie przyspieszać uzyskanie pożądanych efektów. Zabiegi wykonywane są przy użyciu elektrod pasów co zdecydowanie zwiększa rezultaty odchudzania.

Elektroskultur

Zabieg mający za zadanie eliminowanie cellulitu i wymodelowanie ciała. ta bazuje na elektrostymulacji lecz na poziomie tkanki łącznej. Zabieg ten dedykowany jest dla osób z dużą nadwagą.W takcie jednego zabiegu można zmniejszyć objętość ciała o 20 cm w talii, biodrach i udach. Uzyskane efekty to duża utrata wagi i ujędrnienie skóry ale bez ujędrnienia mięśni.

Lipoliza ultradźwiękowa UD

Zabieg mający na celu usunięcia nadmiernie zdeponowanej lokalnie tkanki tłuszczowej. Wykorzystanie ultradźwięków wywołuje intensywną wibrację doprowadzając do usunięcia komórek tłuszczowych. Metoda ta pozwala skutecznie rozbić oporne oraz głęboko umiejscowione lipocyty oraz zmniejszyć ich rozmiar, a co za tym idzie zredukować obwód.
Przeciwwskazania: poważne choroby serca, cukrzyca, zapalenie wątroby, miesiączka i ciąża, hemofilia, białaczka,nowotwory, zapalenie żył, kruchość naczyń krwionośnych, stany wyniszczenia.

Fale radiowe SIXPOLAR RF + LipoLaser

Zabieg o działaniu silnie ujędrniającym i pobudzający kolagen. Redukuje zwiotczenia skóry i cellulit. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej metody SIXPOLAR zwiększa się skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu. Daje skumulowaną, wywołana cyklicznie wiązkę fal przez co efekty widać już po pierwszym zabiegu. Połączenie Lipolasera zwiększa frakcyjną redukcję tkanki tłuszczowej.
Przeciwwskazania: poważne choroby serca, cukrzyca, zapalenie wątroby, miesiączka i ciąża, hemofilia, białaczka, nowotwory, zapalenie żył, kruchość naczyń krwionośnych, stany wyniszczenia.

Drenaż limfatyczny

Jest to zabieg masażu uciskowego pneumatycznego, który oddziałuję na skórę oraz tkankę podskórną. Zachodzi stymulacja unaczynienia zwiększając cyrkulację krwi i limfy. Dochodzi do eliminacji toksyn oraz zbędnych produktów przemiany materii, nadmiernie nagromadzonej wody co objawia się bólami i obrzękiem nóg, a w efekcie powstaniem cellulitu wodnego.
Przeciwwskazania: postępujące procesy zapalne, żylakowatość, zapalenie żył, zakrzepica, rozrusznik serca, neuropatia nerwów obwodowych, ciąża.

peeling medyczny Łódź, odchudzanie Łódź, mezoterapia Łódź, masaże Łódź