Aliaxin Hydro LIFT ACTION

Jedyny wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego zapewniający natychmiastowy efekt HydroLIFTINGU. Dzięki unikalnej technologii łączącej w jednym hybrydowym żelu cząsteczki usieciowanego i nieusieciowanego kwasu hialuronowego zapewniają uzyskanie silnego podwójnego działania biorestrukturyzacji i wypełnienia. Zapewnia uzyskanie naturalnych, bezpiecznych, pewnych i długotrwałych efektów estetycznych.

Preparaty Aliaxin przeciwdziałają oznakom starzenia się skóry. Naturalnie liftingu ja i wypełniają nadając młodzieńczą objętość skórze. Poprzez intensywne nawodnienie skutecznie podkreśla napięcie skóry.

Aliaxin SR
– korekcji drobnych zmarszczek
– przywracanie napięcia całej twarzy
– wypełnienie zanikowej skóry dłoni
– wypełnienie doliny łez
– korekcja zmarszczek wokół oczu
– napięcie wiotkiej skóry szyi
– korekcja bruzd na szyi

Aliaxin FL
– bezpieczne powiększanie objętości ust
– podkreślenie granicy czerwieni wargowej
– uniesienie kącików ust
– korekcja zmarszczek wokół ust
– nawodnienie ust

Aliaxin FL jest specjalnie dedykowany dla osób z widocznymi oznakami starzenia się ust. Nadaje utraconą objętość , wzmacnia napięcie i kontur ust, przywraca i uwydatnia łuk Kupidyna.

Aliaxin GP
– korekcja głębokich i bardzo głębokich zmarszczek np: bruzdy nosowo – wargowe
– naturalna korekta wolumetrii twarzy w obszarze policzka
– korekta kształtu nosa
– korekta powstałych bruzd i zmarszczek
– gwarancja wyśmienitego efektu dla każdego typu zmarszczek

Aliaxin EV
– nadaje harmonijną objętość twarzy
– efekt głębokiej wolumetrii i odbudowa dużych ubytków np:

  • okolica kości policzkowych, policzki
  • okolica żuchwy, podbródek
  • korekta kształtu nosa

Aliaxin EV jest preparatem wolumetrycznym nadającym ekstra objętość wszędzie tam gdzie nastąpił zanik tkanki tłuszczowej. Gwarantowany wspaniały efekt objętości twarzy.

VISCODERM 16mg Hydro LIFT ACTION
Dedykowany do biorestrukturyzacji i biorewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni oraz większych powierzchni ciała w celu zwiększenia nawodnienia i odświeżenia skóry.

VISCODERM 0.8
Przeznaczony do nawilżania wrażliwych okolic oczu. Wzmacnia napięcie i zagęszczenie skóry. Widoczna natychmiastowa poprawa konturu, zmniejszenie zasinienia okolic oczu.

VISCODERM MAXX
Wskazany do każdego obszaru skóry wymagającej wzmocnienia. Przeznaczony do mezoterapii twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, przedramion, piersi, brzucha, pośladków. Efekt to wspaniale nawilżona i napięta skóra. Widocznie wygładzone zmarszczki.

VISCODERM CREAM I VISCODERM PEARLS
Krem i perły do stosowania po zabiegach mezoterapii i laseroterapii wzmacnia efekty zabiegów miejscowych i przyspiesza gojenie. Wśród wielu cennych składników produkty te zawierają Pycnogenol jeden z najsilniejszych antyoksydantów, flawonoidy i związki polifenolowe, które skutecznie usuwają wolne rodniki. Zmniejsza się rumień pozabiegowy.

peeling medyczny Łódź, odchudzanie Łódź, mezoterapia Łódź, masaże Łódź